grower forum Bohemiaseeds , grower bazar free.

forum pro všechny , free speech forum - svoboda slova
Právě je čtv 28. bře 2024 10:23:39

Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Regular vs Femky vs Automaty
PříspěvekNapsal: čtv 05. kvě 2016 8:58:52 
Offline
...pátej :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. zář 2015 11:32:51
Příspěvky: 5
Zalozil jsem separatni tema, at se nam to udrzi na foru a ne pouze v archivu chatu.

Tak tedy, originalni otazka znela: "Muzu jen laicky dotaz do plena. Kdyz nekdo predlozi palice pred vas - automata vs normalni, poznate rozdil? A poznate rozdil pri inhalaci?"

Seslo se hned nekolik nazoru a odpovedi viz.:

Hlava
Citace:
úte kvě 03, 2016 1:25 am
Podle oka to nepoznáš , videl sem automaty a uplně stejný palice jako normal a nektery koštata automaty vypadaly stejně jako koštata regular

Podle kouření už se to poznat dá jelikož automat má více CBD než THC tak tě z něj bude bolet kebule , automaty hulim od kamoše tak jednou do roka a kdybych to hulil pořád tak bych to poznal , pro "amatéra" to bude všechno zhulovat stejne :)


brkodlak
Citace:
stř kvě 04, 2016 6:42 am
automat má více cbd než thc? nezlob se, ale to je pěkná blbost.


Bioecoteam
Citace:
stř kvě 04, 2016 3:58 pm
Brkodlak: Jooo a jak pak že to je blbost s tím cbd :D mužeš mi to vysvětlit?

Rád se poučím 8-)


Hlava
Citace:
stř kvě 04, 2016 7:59 pm
No nejsem takovej odborník na automaty , jak sem psal výše tak občas se k nim dostanu ale pokud vim tak automat je to protože rudelaris , rudelaris je seno ktery v Rumunsku rostlo v příkopech u silnice a nikdo to nerval protože to nezhulovalo ...

Proč ? Protože rudelaris má v sobě velmi málo THC a jiných zhulujících složek ale zato hodně CBD což je dobrý do mastí apd .

Proto automat má takovej typickej šmak , jinak bych to nenazval , samo mohlo se křížením dosáhnout určitejch lepších výsledků a zlepšení vlastností zejména chuti ale je topořád nakříženy seno - rudelaris :)

Dle mého názoru , automaty a feminy jsou slepá cesta , jo má to svoje výhody ale genetiku potřebuješ držet čistou za každou cenu . Takže regular , :)


brkodlak
Citace:
stř kvě 04, 2016 9:35 pm
já chápu, jak to myslíš, ale myslím, že je to prostě tím, že je v tom ten ruderalis, což je prostě seno. vem si, že šlechtěné cbd modely mají maximálně osm procent cbd a osm procent thc, a takovej autoflower ma urcite aspon patnact, protoze to zhuluje slusne. se podivejte kolik maji cbd automaty slechtene k tomuto ucelu...

ale s tema feminizovanyma, je to zajimave, neda se nekde najit nejaky srovnavaci test? nebo jsi sam takovy provedl? ja jedu jen femky, protoze si samce nemuzu dovolit, ale premyslim ze bych si neco vyselektoval a to si pak jel porad dokola.

jenze z nejakyho duvodu se mi nedari rizkovat, zatim mam uspesnost asi tak 2/20. zrovna vcera jsem vyhazoval asi 20 vetvi, ktery po 14ti dnech nehodily zadnej koren. nevim v cem delam chybu, napada me jedine moc namocene rw? jak moc by melo byt mokre? nebo je lepsi varianta korenit ve vode? tvoje navody mam hlavo prectene. zkousel jsem i korenit v bubbleru, ale jediny co se na vetvich udelalo byl sliz, misto ocekavanych korenu, kazi mi to naladu :-/

jeste k tomu cbd v matech, pokud jste nekdo nekdy kourili ty cbd modely, ktery maji tak osm procent cbd, urcite byste si toho vsimli i u automatu, je to nepredstavitelnej utlumovac a uspavac, stoprocentni indiky hadr



Bioecoteam
Citace:
stř kvě 04, 2016 11:47 pm
Přesně jak praví Hlava dokonce rostlo i na jižní moravě v okoli znojma ;) Co se femin týče tam jasně výhravá regular.No zhuluje slušně je hodně relativní pojem každej máme unikatní endokanabioidní system a zavisí na kombinaci obou složek ......

jednoduše řečeno když frajer bude pálit standartně vše s obsahem Thc nad 20% tak mu takovej automat žadnej stav nenavodí maximalně z toho začne bolet hlava.


bruno.kudrna
Citace:
čtv kvě 05, 2016 4:20 am
Zdravím se tady rozjela zajímavá debata,asi by to zasloužilo samostatný téma....?? Takhle to zůstane v prachu zapomění tu na chatu.... :( Zdárek 8-)



brkodlak
Citace:
čtv kvě 05, 2016 9:23 am
no nevim, ja hulim skoro jenom slzy, a ze by me automat nezhulil se rict rozhodne neda. ale to neni predmetem. staci se podivat na nejakou banku ktera uvadi hodnoty cbd a thc u automatu...

kazdopadne taxonomii konopi znam


Tak prosim pokracujte v diskuzi zde, diky a horlive diskutujte! :ugeek: At to roste! :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz