grower forum Bohemiaseeds , grower bazar free.

forum pro všechny , free speech forum - svoboda slova
Právě je čtv 28. bře 2024 20:01:51

Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 19. čer 2018 23:54:50 
Offline
Nováček

Registrován: úte 19. čer 2018 21:46:33
Příspěvky: 18
Bydliště: Doma
Moment v tom mám trochu guláš. Pan "Hlava" je pro mě velevážený člověk. Utkvěl mi v hlavě, velice zřetelně dodnes. Tady jde aspoň vidět síla dobré práce. Teda doufám dobré, o carlosovi jsem si taky myslel zcela něco jiného. Jeho panická reakce na mnou založené téma, mě naprosto překvapila.Což jsem psal v sekci představte se.. Každopádně velice mě těší že zde vidím člena hlava..Chápu tedy správně i z toho textu.. Že také tento člen odešel z groweru či byl vyhozen.. ? Pokud ano, o to jsem radši. Jelikož se ukazuje, že pro kvalitu už není na groweru půda, spíše jak tak čtu je to půda kyselá, přehnojená a plná škůdců.. Velmi dobře že někdo toto fórum založil. Kdyby jste chtěli. Mohl bych vám s tím pomoct, se 100% jistotou že odemě podraz nezažijete. Ani když mě naserete. Já prostě neškodím.. Bránit bráním je-li to nutné, ale pozornost se snažím věnovat pouze pozitivním věcem. Velice dobře dovedu rozeznat co je za čárou a co ne. Vyhrožovat, nebo navádět někoho k něčemu špatnému, naproti tomu smysluplné informace které nemají potenciál ublížit či škodit, si nedovolím v životě cenzurovat.. Zkrátka měli by jste zde někoho na koho je spoleh. Především v případě policie. To bych si je vychutnal jak by škemrali o informace, mohli by mi mířit na hlavu zbraní a nedozvěděli by se nic.
Jelikož bolesti fyzické reálné jsem shodou blbých okolností zažíval tolik a tak dlouho, že prakticky jsem se naučil zvládat jakoukoli bolest. Když vám 3 měsíce se v kuse rozpadává osmička za bolesti taková že vás to až paralyzuje.. Když máte na kůži hluboké boláky ze kterých vylučujete všemožné, snad zbytky zkažené zubařské práce hluboko v dásni.. Prostě jsem asi ksichtem vypotil cystu.. Měl jsem cystu u kořene zubu..Už nemám, a to jsem ji měl jít kuchat.. Nešel jsem.. dnes už neleze nahmatat a zkrátka tam není, můj zdravotní stav je o 90% lepší, boláky už doznívají, už jen občas sem tam něco vyběhne, a to jsem měl problémy od puberty skoro do 30ti čím dál horší díry, i můj celkový stav.. Hledal jsem většinu života příčinu problémů a kdyby mě na čelistní chirurgie neodradili svým arogantním výsměchem a slovy že zuby nemají s akné nic společného, možná bych našel příčinu dřív, já dal ale na jeho slova a vůbec jsem si zuby nedával do souvislosti.. Mno až nedávno, co jsem začal hloubkově desinfikovat a čistit celou zamořenou dutinu ústní, se dostavila jasná změna..
Jak sem se dostal k zubům :D
to netuším, každopádně tohle bude časté. Stručný být nedovedu, a na jeden ráz jsem schopen probrat půl veškerých možných témat..:D hold mě strašně baví přemýšlet kam až to jen jde.. Nebojím se přemýšlet. Mějte se a cítím v kostech, že se zde rodí nový čistý zdroj informací, když mě teda nebudete chtít mezi sebe, tak vás prosím moc, zajistěte aby zde zůstala možnost svobody, a nedovolte jakékoli ohrožení. Může zde být velmi vzácné místo a záleží jen na Vás. Čím rovnější bude váš přístup, tím dříve můžete dělat něco, co se vyplatí tak jak si teď ještě nejspíš neumíte představit, já teda ne ani si to netroufám. Ať už věříte nebo ne, na existenci Boha to nic nezmění.

Kdybych nebyl na vlastní oči svědkem existence duše a neviděl ji opouštět tělo, a nebyl svědkem hned na to další série událostí které naprosto vyvrátili vše co jsem si myslel o smrti. Životu.. Třeba ten pocit, že člověk je mrtvý, že nemá v sobě život byl tak zvláštní že ho nelze popsat.. prostě jsem věděl že to tělo na zemi už není člověk, už to byla jen hromada masa.. Do doby než jsem dotyčného nahodil zpět masáží srdce.. přitom jsem opět viděl icítěl a tehdá si stojím za tím, že kdybych měl citlivé měřáky, tak to šlo i změřit, minimálně ten pokles teploty, a možná i vidět, duše vypadá jako vlnící se teplo nad rozpálenou cestou, nebo ještě lépe unikající plyn. Vypadá to totožně a ještě jsem to při návratu zpět do těla cítil jako jasný chladný vánek..reakce která posléze nastala, byla naprosto nemožná, dotyčná osoba, měla zástavu souběhem několika nepříznivých vlivů, stáří, po noční, nemoc a dehydratace. Víte.. moje největší dilema v té době bylo, jak to je po smrti, končí to nebo ne, je tma nebo to pokračuje, ani ponespočtu dokumentů co jsem na tohle téma viděl, jsem jáblbec neuvěřil a pořád chtěl důkaz. Taky jsem jej dostal, přimo pod nos.. Nemusel jsem vylézt zbytu.. a dostal jsem ho v takové podobě, že už si příště dám velký pozor čemu nevěřit a potřebovat více přesvědčit.

No po nahození takového člověka který prakticky měl zástavu z přetížení, vyčerpání, únavy tak čekáte že člověk jestli se vůbec probere.. tak sotva..tedy rozhodně to poslední co bych čekal, já i kdokoli jiný, i proti lékařským pravidlům proti všemu prostě. Dotyčná osoba se probrala způsobem který nikdy nezapomenu. Jednak ten výraz tváře..

dobře teda jde o matku, měla zástavu jednou kolem 3ti ráno když se šla napít..

já vešel do kuchyně zcela instinktivně nepamatuji si že bych něco slyšel, ale tušil jsem.. No přišel jsem ve chvíli, kdy matka doslova vypustila duši, divně se tvářila v dřepu na zemi, očividně nevnímala já taky nechápal co se děje.. Až ve chvíli kdy prostě vydechla naposled.. a já vidě jak z ní začal stoupat ten "plyn" naprosto zřetelně jsem to viděl.. Bylo to šikmo nahoru.. nevím kam co nebo jak. Každopádně jsem si řekl tak to teda né ty sevrátiš.. A začal jsem velice nemotorně masírovat srdce, jelikož matka né že by byla bachratá, ale štíhlá taky není, tak pohnout s jejím tělem byl celkem problém, já ale si řekl mysli, co se stalo ? Nebije srdce asi zástava, mysli, co je srdce ? Pumpa! No tak ji rozpumpuj a kašli na ty kurzy první pomoci.. tak jsem ji jen tak opřel o pevnou překážku a opatrně začal mačkat hrudník.. A nic.. přicházela nervozita tak znova .. nic.. přicházela panika a už jsem zmáčkl hrudník pořádně a bum..

Další dělo pro můj skepticko logický rozum. V ten okamžik nádechu. Jsem takový výraz na matce ještě neviděl, bylo to jako by se dívala na tu nejúžasnější věc na světě, doslova vykulené oči, a ve tváři neuvěřitelný úžas, do toho byla celá napružená a jakoby plná energie, jakoby byla mladá.. těžko se to popisuje.. Evidentně o sobě pár vteřin nevěděla, a mě později došlo že ona chvíli v tom těle viděla to co bylo na druhé straně a já dostal důkaz.. Mno chvíli takto napružená zírala, a já na ni mluvil, po pár vteřinách procitla v tomhle světě, uviděla mě, kuchyň zkrátka že je zpátky její reakce mě naprosto odrovnala...

Ušklíbla se na mě div mě nezdupala.. Dala najevo že tam na druhé straně ji bylo mnohem lépe, a tím ušklíbením jakoby řekla, sakra už jsem zase zpět v tom bolavém těle a zlém světě.. Do té doby, jsem se děsil jediné chvíle a to smrti rodičů, zkrátka mám rodiče rád, a neuměl jsem si představit, že jednou umřou, netrvalo by dlouho a šel bych za nima.. Už se toho ale nebojím, tak jako se nebojím smrti, nebojím se ničeho.. Myslím že až rodiče umřou, nebudu ani brečet.. Protože posléze jsem pochopil, že je uboze sobecké truchlit, že mi vůbec nedocházelo, že tady nejsem sám, a že někdo tady žije a maká pro mě celý život.. Byl jsem do té doby pořád slepý sobec. Až po téhlé zkušenosti vím, že až naši umřou bude to pro ně to nejlepší co může, pochopil jsem že budou na lepším místě, zkrátka od té doby, nejsem schopen si myslím dopadnout špatně, zkrátka jsem přijal smrt takovou jaká je, a sice stejně přirozená jako narození, místo truchlení u starých lidí kteří umřou stářím, bychom měli slavit, protože není větší úspěch jak přirozeně prožitý život. Pak taky, už vím že to smrtí nekončí, a že je klidně možné že celý můj budoucí život budou rodiče sledovat nebo odněkud vnímat.. A já vůl vůbec myslel na to že by mě to zničilo, tím bych jim právě ublížil, oni musí vidět že zvládám život a že netrpím, tak to taky je. Jako bonus tam na druhé straně plně pochopí,o cojsem se snažil a co dělám. Naši jsou totiž naprosto mimo jakékoli tyhle informace co jsem napsal, matka ani tak ne, ale fotr, to tvrdší skeptika neznám. Oni totiž mě stále vidí, jako někoho kdo zkrátka neuspěl.. Ale pro mě není úspěch rodina, práce, poslušnost... pro mě je tohle bezvýchodná past, která klapne okamžikem kdy si uděláte děcko.. Pak musíte držet hubu a krok, a navíc vychovávat, pracovat, no nechápu co ti lidi blázní, navíc v dnešní době..

Odjakživa říkám, že se nedopustím toho že bych do tohoto čím dál horšího světa přivedl nový život..Ani náhodou, zešílel bych, uštval bych se nebo ustresoval k smrti.. Můj potomek by totiž nemohl skončit špatně prostě ne..A právě proto potomka nemám, nedovedl bych jej dostatečně vychovat a uchránit před nebezpečím..Navíc v roce 2030 nastane ródeo, už teď jsou moře kyselé hladiny lezou nahoru, my absolutně bezohledně dál ničíme prostředí.. nevím jestli vám nedochází ale stačí sledovat počasí.. No tak jsem zase napsal trochu víc.. :D tak raději spočnout.. Jo a hlavně se nebojte, co se stane stane se a nekažme si poslední chvíle života, strachem.. :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 20. čer 2018 1:18:18 
Offline
Mad Head
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. led 2014 2:32:33
Příspěvky: 436
Bohemiaseeds píše:
Zdravím všechny ve spolek , chtel bych upozornit na jisteho "matkaře" z G , na to že bude s panem Bárt problém sem upozornoval carlose hned , nechal se ukecat Bartem , "že se bojím konkurence" a proto ho nechci jako MODa , aby viděl do redakce co se tam děje , byl sem nakonec zabanován já a Bárt , jako důvěryhodný zůstal , no tak jen bych chtěl poznamenat že to carlosovi celou dobu nevadilo a najednou je to problém , takže takto to chodí na Groweru. Držte se od něj dál a sem mi nelezte :) Hlava



Tady se měl asi napsal že tohle posílá v PM carlos všem aktivním na groweru , když se provalil průser na kterej sem upozorňoval 2roky dopředu



Bohemiaseeds píše:
"Ahoj,
pozor je vysoké podezření, že Bárt je bonzák . Minimálně lže o tom , že tají, že ho vybrala policie a byl vyšetřován on a další lidi , kterým dodával řízky . On byl jediný kdo nešel sedět a přesto dál pokračoval ve svém byznysu s řízky i suchým. Nyní tady prostřednictvím Groweru páchá recidivu , čímž uvádí do nebezpečí všechny okolo něj, sebe i Grower...
Proto jsem mu vzal práva moderátora a zabanoval účet...
Postupuj proto s co nejvyšší opatrností...
Měj se ,
carlos"




PS: Určite si nezaloží další učet a nedá inzerát , však je to placené a biznis musí jet , že carlosi :D ??



a tohle takovej pozdrav carlosovi kterej tady na foru je schovanej pod nickem grower , takže mu můžeš napsat , jestli to bude číst nevim :D



Jinak sem tohle forum založil v době kdy carlos vypnul grower aby mohl v klidu vykrást bitcash.cz , pak to nechtěl zapnout ani prodat , tak sem si založil bohemiaforum na to reagoval hned že znova zapnul grower a mě na něm hned zabanoval , (taková zkrácená verze co se stalo) takže vlastně díky mě grower znovu běží jinak by byl mrtvej už 4roky jak carlos chtěl :D Jinak ano Hlava používá nick Bohemiaseeds tady kvůli propagaci značky .

Zatím čau Hlava

_________________
Mad Head

Semínka od Hlavy

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 07. črc 2018 13:29:58 
Offline
Nováček

Registrován: úte 19. čer 2018 21:46:33
Příspěvky: 18
Bydliště: Doma
Aha tak už to chápu, barta jsem tam zahlídl, a opět se potvrzuje můj snad už 8. smysl.. Prostě "vycítím" svině. Popř. je nějak podvědomě dovedu anylozovat z jejich projevů. Už toho načetl, nahleděl, napřemýšlel a nastudovat spoustu. Kolikrát dovedu naprosto neznámému člověku říct z jeho pár vět, o něm víc než ví on o sobě sám. Už jen podle toho jména Bart.. žádný svatoušek, ale já prostě za tím vidím víc.. nemůžu si pomoct ale.. No ne tohle musim zkusit ověřit.. Jelikož snažím se vše hodnotit nezávisle nezaujatě, obzvlášť v případě lidí.. to je extrémně citlivé.. no to je vlastně jedno, na tohle se nepůjde dát nikdy spolehnout.. Každopádně jako taková pojistka, mi to ještě neuškodilo. Ale je to divné.. Každopádně, divím se jak je vůbec nějaký Grower možný provozovat, od začátku jsem se tomu divil. Já prakticky od mala vyrůstám vedle ultra kvalitní trávy, a mohl jsem si s ní dělat co chtěl naprosto veřejně, dokonce jsem to i prodával ale jak ! Prostě stačilo mi zavolat, říct jsem kámoš toho a toho a vpoho.. Prodával jse to tak 10 let, všichni to omě věděli.. a to nejlepší.. Ani přes to, že sousedi mě byli 2x nahlásit na místní stanici, tak jim bylo řečeno, že jsem malá ryba že s tím nemohou nic dělat, sousedi nadávali.. Dokonce když mě kriminálka otravovala kvůli někomu kdo mě nahlásil jako někoho kdo zná někoho a chodí za ním, já dodnes nikoho takového neznám ani nevím prostě vůbec nic.. Tak mě čekali v autě před barákem, ptali se mě.. pak nějak přišla řeč na to že jsem zhulený, a já že no jo nonstop od 15ti :D pry kde na to beru.. normálně sem jim řekl že si to pěstuju.. a bavil jsem se s nimi naprosto na rovinu.. až pak padla věta, hele nás tráva nezajímá.. Mno chyba mě tehdá zajímala hodně, teda rozhodně více než 8h pracovní doba ve špíně smradu a bídě.. Dokonce jsem zažil osobně situaci, kdy policajti spáchali trestný čin šíření toxikomanie. Neboť mi při dopravní kontrole kámoše, zabavili drtičku ve které byla tráva, otevřeli to pochopili co to je..no a nakonec mi to i s obsahem vrátili :D pokud vím tak v zákoně je že se to od jedné osoby nesmí žádným způsobem dostat k druhé osobě.. Dále pak chci podotknout, že já bych se prostě nenechal buzerovat za trochu trávy ! OBzvlášť né v našem státě, s našimi zákony, žalobci a soudci.. to mě vytáčí jen ta představa neskutečné drzosti.. tady jestli je jeden soudce kterému se dá věřit že je spravedlivý, jestli vůbec jeden. Já nevím, mě stačilo jak sem se pročítal různými skandálními kauzami, viz Kájínek.. Mno pokud je toto možné, tak potom nexistuje se dostat před soud, za žádnou cenu..prostě nepřipadá v úvahu, jednak nic špatného nedělám právě naopak vyrábím masti, dělám to co stát není schopen, že neplatím daně ? Ty bych neplatil ani tak, neboť bych se dopustil zvlášť závažného tr. činu, asice podpory terorizmu a organizované trestné činnosti. Už z morálních důvodů to nelze. Druhým faktem je administrativní zátěž.. Zkoušel jsem si zařídit živnost kvůli reklamě.. no si ze mě normálně dělali srandu, nikdo nevěděl co po kom chci.. nic mi nedovedli vysvětlit, a v závěru mi za můj dobrý úmysl odvádět daně, sdělili že už jsem to měl udělat dávno a že mi nejspíš bude vyměřena pokuta.. hh :D tak jse se na patě otočil a odkráčel.. :D Mno a tak teda.. to jest se mnou :D možná jsem to měl spíše napsat do sekce pro představení nováčků..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 26. srp 2020 19:14:32 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. led 2014 11:11:41
Příspěvky: 131
Při menším uklidu zde sem omylem smazal první příspěvek ... tak aspoň foto zůstalo , omlouvám se ale asi mě zaskočilo 165tisíc schlédnutí , LOL


Přílohy:
Bohemiaforum.png
Bohemiaforum.png [ 192.94 KiB | Zobrazeno 42392 krát ]

_________________
http://www.bohemiaseeds.com/ semena nakoupíte ihned na https://www.czechoseeds.eu/semena-konop ... a-seeds-2/

Klony od Hlavy , už pouze přes známé ...sory

https://robertsspaceindustries.com/enli ... -V9XR-LJ3F
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz