grower forum Bohemiaseeds , grower bazar free.

forum pro všechny , free speech forum - svoboda slova
Právě je pát 29. bře 2024 10:28:18

Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Stavba skrine
PříspěvekNapsal: pát 06. úno 2015 19:15:51 
Offline
Starší člen

Registrován: pát 02. led 2015 17:38:17
Příspěvky: 42
Zdravím ,takže staviam si novú skriňu(chladnička) v ktorej by som chcel mať matkárňu aj "kvetárňu" bude to micro, nič extra,iba for fun a poprípade zachovanie a snáď aj získanie nejakej dobrej liečivej odrody :D
Závlaha bude tropf blumat(kokos). preto tá nádoba hore a budem to musieť vytápať, čiže kúpim topné podložky, ktoré mi odporučil hlava(ďakujem) s tým, že kúpim asi 15W jednu na vrch a jednu na spodok. A keďže tam, kde slečny budú je teraz 5-7°C a v lete bude do 20-25°C,tak neviem, či bude ideálne ich mať pod kvetináčmi, keďže budú hriať asi celú dobu v týchto časoch(termostat jasná vec). Svetlá budú LED, uvidíme ako sa mi to bude páčiť a podľa toho možno presedlám(iba v kvetárni) na HPS max 150W. Takže čo poviete na túto skriňu teda? Ide mi hlavne o to, aby tam slečny mali dobrú teplotu a boli spokojné, zvyšok je na mne. Hlavne ma zaujíma názor ohľadne podložiek, či by stačili a ešte ako vyriešiť odvetrávanie, či stačí,aby vent. šli napr. na najnižších otáčkach(PC-8mm) ? Poprípade v hornej časti aj keby na plno,ak tam budú mať dosť teplo.

Poprpíade ak máte nejaký nápad(návrh) ako to vylepšiť, rád si ho vypočujem.

Ďakujem, nech to sratie :)

Edit: to v ľavo dole je časť, kde bolo chladenie pre tú chladničku a má cca 20*20cm. asi všetko už :D


Přílohy:
Poznámka: moje budúce potešenie :D
skrina.jpg
skrina.jpg [ 43.22 KiB | Zobrazeno 13742 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba skrine
PříspěvekNapsal: sob 07. bře 2015 20:23:46 
Offline
Mad Head
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. led 2014 2:32:33
Příspěvky: 436
Tak jak to pokračuje pane ?? Dej vědet co ty ledky jak si dělal , at se daří , cau Hlava

_________________
Mad Head

Semínka od Hlavy

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba skrine
PříspěvekNapsal: sob 07. bře 2015 23:27:00 
Offline
Starší člen

Registrován: pát 02. led 2015 17:38:17
Příspěvky: 42
Pokračuje to super, mám tam teplotu 20-27°C, ale je iba v skúšovnej prevádzke a pod LED-kami sú autoflowery na skúšku. vrchná časť už funguje nádherne, priebežne dávam dokopy aj spodnú časť,ale tá sa tvári tiež veľmi rozumne :D Selekcia ako taká začne približne o 2 možno 3 týždne, uvidím podľa stavu autoflowerov,ale začiatkom mája(kvetna) chcem začať s kvitnutím. Inak tie ledky svietia brutálne a teraz ich mám nastavené ako 70W sodík, ale tá svietivosť je trocha väčšia ... uvidíme, čo to bude po kose(nie autof. ale normálnej) :)

A tak medzi rečou, nemám poriadny foťák a mobil je tiež iba nejaký šmejd, takže zatiaľ neviem ako vám to odfotiť, aby ste z toho niečo mali, ale poriešim niečo časom aby som vám ukázal, čo to budem tvoriť :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz