grower forum Bohemiaseeds , grower bazar free.

forum pro všechny , free speech forum - svoboda slova
Právě je pát 19. dub 2024 4:34:27

Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: SK zákony
PříspěvekNapsal: pát 25. črc 2014 10:08:50 
Offline
...pátej :)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 28. úno 2014 7:24:47
Příspěvky: 5
Zdarec,

mohl by mi někdo, nejlépe asi občan slovenska, povědět jak to tam máte s marihuanovými zákony ? Slyšel jsem, že oproti čr daleko přísnější.

Jde mi o to že se chystáme s bandou do Vysokých tater a do přírody bude určitě vhodný nějaký ten jointík :P Pan řidič má ale trošku strach, tak se radši poptám :) Cesta FM-Poprad, nemyslím si zrovna, že by jsme u cesty potkali nějaké psíčky, co by nám to vyčmuchali ale nejsou tam teď třeba na víkend nějaké plánované zátahy na řidiče ? :D A když už by nás např s 10g chytili, co hrozí ?

Převážel jsem teda už dál ale nějaká informovanost o místních zákonech se vždycky hodí.

ps googlovat se mi to nechce :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SK zákony
PříspěvekNapsal: sob 26. črc 2014 15:45:47 
Offline
Mad Head
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. led 2014 2:32:33
Příspěvky: 436
No tak to ti doporučim si tam nekoho sehnat , hlavně nic nevozit pres slovensky hranice , tam jsou ultrakreteni , jak videj prazskou znacku , hned te berou , teda aspon mě :) v kombinaci s označenim , "kurýr" hned vedeli ze mozna neco najdou , ja ale vedel a nic sem nevezl , jako muj kamos , kterej zapoměl , tiply brko v popelniku , no a mel z toho celkem hell a zakaz na slovensko , tam na to velkyho majzla , tam jsou hrozny nabožensky pošuci...

_________________
Mad Head

Semínka od Hlavy

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SK zákony
PříspěvekNapsal: čtv 31. črc 2014 8:25:42 
Offline
...pátej :)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 28. úno 2014 7:24:47
Příspěvky: 5
Já to riskl a naštěstí pohoda, dokonce sem i něco málo ještě vezl zpět :lol: Celou cestu klid jen ve Starém Smokovci se za náma objevil polísmen na motorce a mával na nás.. tak to už nám lepilo že nás dojebe u cíle cesty.. zajeli jsme ke krajnici a ono to byl jen doprovod cyklo závodníků :D jel se tam zrovna nějaký závod či co.. no dobrá haluz. Počasíčko nám vyšlo parádně a kytí mi doma taky nezdechly.. takže cajk :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SK zákony
PříspěvekNapsal: pát 18. bře 2016 17:09:33 
Offline
Tak mě tady máte

Registrován: sob 30. led 2016 19:02:14
Příspěvky: 1
SK zákony tak to je v piči tam. Za 10g bys šel sedět. Kámoš dostal za 0,1 g dva roky podmínku. Bez obalu řeknu že jim tam v tomto ohledu seriozně jebe. Dycky to počitají na jednorazové dávky, z 10g jich klidně udělají i 100. Pěstování tam- sebevražda. Za dve kytky hrozilo mladýmo klukovi 10-15 let. Farář co šukal mladou holku a zničil jí život dostal 3 roky podmínku. Navíc lidi jsou tam magoři, berou hulení jako cestu do pekel a natřou vás hned. Co říct když dělali průzkum ohledně legtalizace tak 10 procent bylo za a 9 procent navrhovalo za drogové delikty trest smrti...

tady si počtete...

http://spravy.pravda.sk/cierna-kronika/ ... art-363464
http://www.netky.sk/clanok/skalicanovi- ... z-10-rokov
http://www.noviny.sk/c/krimi/ladislava- ... adli-drogy
http://www.netky.sk/clanok/puchovcan-v- ... za-mrezami

v roce 2014 se zacalo mluvit o dekriminalizaci mnozstvi pro vlastni potrebu (uvazoval se jeden gram) ale pak to zamrzlo pac se blizili volby a Fico vedel ze vetsina lidi je proti dekrimi tak si nechtel brát politické body. Jediná strana která tam dneska prosazuje dekrimi je Sloboda a Solidarita (SAS) Richarda Sulika.

Ja osobne si myslim ze jestli nastane v EU legalizacni vlna (doufám) tak slovensko bude poslední...

:(


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz