grower forum Bohemiaseeds , grower bazar free.

forum pro všechny , free speech forum - svoboda slova
Právě je pát 29. bře 2024 0:27:44

Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2014 9:55:32 
Offline
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 28. úno 2014 9:37:54
Příspěvky: 119
Samozdřejmě fandím a doufám že to bude v poho fungovat nemám jinou možnost jak si o pěstění pokecat v mým okolí nikdo takovej nejní.Ale mám dotaz vážně to tady založil,.vyrobil,udělal,hlava?? :shock:

_________________
KDO PĚSTUJE SKUTEČNĚ LEGALIZUJE !!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2014 11:40:05 
Offline
Tak mě tady máte

Registrován: ned 02. úno 2014 23:51:59
Příspěvky: 3
tak v diskuzi na grower.cz proc byla odstavka a tak, jsem se zminil o tehlech novejch strankach od hlavy, ale bylo to smazano, ja osobne prechazim sem, verim vic hlave nez carlosovi, a doufam ze to same udela vic lidi, btw s tim carlosovim kulervoucim tvrzenim o bitcashi, ze ho nekdo vykrad, bych tak uplne neveril, vsazim 100 byku proti kozenemu lasu, ze to vykrad sam pan kral...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2014 16:58:09 
Offline
Tak mě tady máte
Uživatelský avatar

Registrován: pát 28. úno 2014 15:41:35
Příspěvky: 3
Bydliště: Sever Moravy
Ahoj všem známým i neznámým členům. A přeji tomuto fóru, aby vzkvétalo, bylo zde spousta pohodových a poctivých lidí. Peace!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: sob 01. bře 2014 22:17:58 
Offline
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: sob 01. bře 2014 21:51:38
Příspěvky: 19
Mirex píše
[/quote]Je tam téma proč grower nejel, ale carlos mlčí, akorát nahání nový lidi na post moderátorů, nejaxe tam už necejtim bezpečně, je to jak dostat kopačky a posléze nabídku k sňatku :mrgreen:[/quote]

Zdravím tutu komunitu , jak mnozí píšete , Grower.cz byl delší dobu mimo provoz !?! potom došla zpráva že grower znovu žije , ale po carlosově tvrdošíjném mlčení je to nějaké divné i když jsem moc vděčný všem členům, kteří mi moc pomohli v mích počátečních krocích pěstitele.
Přispěla k tomuto i taková internetová fáma že Hlava byl obětovaný na odstřel - kolego Hlavo omlouvám se !! , ale bez pořádných informací je to sice jedna paní povídala , ale přes PMku jsem dostal zprávu že to bylo nějak tak trochu jinak a dostal jsem odkaz na toto založené fórum.
Jak vidím podle jmen , tak se tu objevují známí členové a tak PŘEJU VŠEM HODNĚ ZDARU a doufám že sem ve svém věku ještě zapadnu , protože i když jsem se toho dost přiučil, tak vždy se vyskytne nějaký zádrhel , který se v rámci komunity líp řeší a Důchodce s kytičkama taky občas potřebuje pomoc.
Držím palce a hlavně VŽDY S ÚSMĚVEM.

:D


Naposledy upravil Mimacka dne úte 04. bře 2014 11:56:24, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: ned 02. bře 2014 15:11:43 
Offline
Už mám čtyřy!!

Registrován: sob 15. úno 2014 23:37:09
Příspěvky: 4
Takze kdyby napsal Carlos ze je vse ok tak se budes citit bezpecne na foru o "ilegalnich vecech"? Ty paranoidni prizpevky na groweru tolik nehltejte, s nejvedsi pravdepodobnosti jde o osobni spor mezi nima a vic bych v tom nehledal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: ned 02. bře 2014 15:58:58 
Offline
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: sob 01. bře 2014 21:51:38
Příspěvky: 19
blackfild píše:
Takze kdyby napsal Carlos ze je vse ok tak se budes citit bezpecne na foru o "ilegalnich vecech"? Ty paranoidni prizpevky na groweru tolik nehltejte, s nejvedsi pravdepodobnosti jde o osobni spor mezi nima a vic bych v tom nehledal.


Rozhodně by byla situace mnohem klidnější, pokud by Carlos dal vyjádření, jak věci popravdě probíhali.Nevadí mi když by krátce napsal ,že bude fórum pokračovat bez potíží dál a že jsou nebo nejsou zabezpečena přihlašovací data a IP adresy , podle toho by se potom mohl každý rozhodnout jestli zůstane nebo ne, Když se ale člověk ani po 14 dnech nedočká žádné ofiko zprávy od kompetentních, tak potom nevím .......

:roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: stř 05. bře 2014 17:15:18 
Offline
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. bře 2014 17:12:19
Příspěvky: 15
Bydliště: HEAVEN
Zdar vsem tu na foru :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: úte 18. bře 2014 7:16:52 
Offline
Tak mě tady máte
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. úno 2014 9:44:16
Příspěvky: 2
Předevčírem v 17:05 PM

Nově je inzerce na Groweru zpoplatněna skrze SMS aktivační kód (cena 15,- Kč za vložený inzerát anebo jeho posunutí na vrchol - z toho groweru jde cca 3 Kč tzn. nic na čem bychom zbohatli)...

vtipne............ vivat...........

_________________
....HUA ex kseroks


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: stř 19. bře 2014 20:05:41 
Offline
Tak mě tady máte
Uživatelský avatar

Registrován: stř 19. bře 2014 19:51:42
Příspěvky: 3
Zdravicko vsem,preji at to tu zije a ten kdo hleda ten urcite najde ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: čtv 27. bře 2014 10:02:21 
Offline
Jedém...
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. bře 2014 10:38:30
Příspěvky: 7
anycka píše:
Předevčírem v 17:05 PM

Nově je inzerce na Groweru zpoplatněna skrze SMS aktivační kód (cena 15,- Kč za vložený inzerát anebo jeho posunutí na vrchol - z toho groweru jde cca 3 Kč tzn. nic na čem bychom zbohatli)...

vtipne............ vivat...........


Rozhodne ma to pobavilo - pekne zbieranie statistickych udajov...posli SMS a maju tracker priamo k tebe domov.

Neverim Gecku ani Carlosovi, podla mojho nazoru len otazka casu, kym sklapnu klepeta..

_________________
"Using no way as way, having no limitation as limitation" - Bruce Lee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: pát 28. bře 2014 22:11:43 
Offline
Pár prvních příspěvků

Registrován: čtv 20. úno 2014 15:02:08
Příspěvky: 11
Nj je to trochu dost ujete!

Procetl jsem cele toto tema a vlastne se nic moc nedozvedel
Hlavo,Boheme rozmaznete to trochu vice jestli je to mozne
Proc tebe carlos a jine odstavil atd.
Diky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: čtv 17. dub 2014 3:16:11 
Offline
Mad Head
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. led 2014 2:32:33
Příspěvky: 436
ganja-steve píše:
Hlava: proč zákaz? Ten Carlos je asi dobrej mastak


Jo to bych rád taky vědel , ale myslim ze to bude kombinace nekolika důvodů , nektere tady podrobně popíšu aby se vědelo co je to za maštaka :D

jazyklarolson píše:
Hlava píše:
Komu to nejde , tak at si stahne TORa , https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en , naistaluje a po zadani adresy jste tam hned , bohužel beze mě nebot mam od carlose zakaz .

Je tam téma proč grower nejel, ale carlos mlčí, akorát nahání nový lidi na post moderátorů, nejaxe tam už necejtim bezpečně, je to jak dostat kopačky a posléze nabídku k sňatku :mrgreen:


To téma bylo chvili po tom smazano , přesunuto do redakce , jo pravda , kdyz sem prestal delat moda tak sem všechny PM presměroval na něj , behem dvou dnů udělal z 10lidi mody aby stíhaly co sem dělal sám a on nebyl schopnej stihnout , nejlepši na tom je ze modi se mezi sebou znali driv osobně všichni , z novejch modu carlos videl tak dva , ja z tech 10ti novejch znam osobně sedum a většina mi rikaly ze byla dost prekvapeny a ze na to stejne ani nemaj moc čas , tak sice neco obcas udelaj kdyz jim nekdo pošle PM jinak na to serou :D

jebutinajmeno píše:
Resurrection is here:)
Go ahead!


Jo díky a vítam Tě tady pane :D

blackfild píše:
Grower bez Hlavy, Hlava bez groweru.....to nejak neni vono...sem zvedav jak toto dopadne :)


Jojo , taky si říkam jestli tam lidi lezli na grower za carlosem nebo na grower za hlavou , dost lidí co sem jim prodaval klacky byli prekvapeny kdyz sem jim vysvětloval ze grower nepatri mě i kdyz to tak nekomu mohlo připadat . Nedopadne to nijak , ja na G nemuzu a asi uz nebudu moct aktualizovat svoje posty , proto budu chtit smazat komplet svuj profil i se všem přispevkama , ŽADNEJ HOST !!!! VSECHNY PRISPEVKY A PROFIL DO PRDELE , NIC TAM PO ME NEZUSTANE ( takže carlos az si to přečtěš tak to laskavě zařid , nebo si mě nepřej az se osobně potkame ) takže lidi zjistí ze něco neni v pořadku a začnou se ptat ve velkym a to asi carlos potom zabanuje celej grower :D:D

bruno.kudrna píše:
Samozdřejmě fandím a doufám že to bude v poho fungovat nemám jinou možnost jak si o pěstění pokecat v mým okolí nikdo takovej nejní.Ale mám dotaz vážně to tady založil,.vyrobil,udělal,hlava?? :shock:


Díky za přizeň ano , toto forum mam na svědomí já . Bude to tady fungovat , i kdyz se se mnou stane cokoliv , neni to na mě :D

bulic píše:
tak v diskuzi na grower.cz proc byla odstavka a tak, jsem se zminil o tehlech novejch strankach od hlavy, ale bylo to smazano, ja osobne prechazim sem, verim vic hlave nez carlosovi, a doufam ze to same udela vic lidi, btw s tim carlosovim kulervoucim tvrzenim o bitcashi, ze ho nekdo vykrad, bych tak uplne neveril, vsazim 100 byku proti kozenemu lasu, ze to vykrad sam pan kral...


Jo jak sem psal nejdriv se to mazalo , pak se to cely radsi presunulo , jo ted uz sem taky presvědčen ze si bitcash vytuneloval sám , hlavně mi tvrdi že grower uz nikdy nespustí proto sem se ho pokousel od něj koupit ale to se nestalo nebot si řekl nesmyslnou cenu .

mikael píše:
Ahoj všem známým i neznámým členům. A přeji tomuto fóru, aby vzkvétalo, bylo zde spousta pohodových a poctivých lidí. Peace!


Také zdravím a vítam zde .

Mimacka píše:
Zdravím tutu komunitu , jak mnozí píšete , Grower.cz byl delší dobu mimo provoz !?! potom došla zpráva že grower znovu žije , ale po carlosově tvrdošíjném mlčení je to nějaké divné i když jsem moc vděčný všem členům, kteří mi moc pomohli v mích počátečních krocích pěstitele.
Přispěla k tomuto i taková internetová fáma že Hlava byl obětovaný na odstřel - kolego Hlavo omlouvám se !! , ale bez pořádných informací je to sice jedna paní povídala , ale přes PMku jsem dostal zprávu že to bylo nějak tak trochu jinak a dostal jsem odkaz na toto založené fórum.
Jak vidím podle jmen , tak se tu objevují známí členové a tak PŘEJU VŠEM HODNĚ ZDARU a doufám že sem ve svém věku ještě zapadnu , protože i když jsem se toho dost přiučil, tak vždy se vyskytne nějaký zádrhel , který se v rámci komunity líp řeší a Důchodce s kytičkama taky občas potřebuje pomoc.
Držím palce a hlavně VŽDY S ÚSMĚVEM.

:D


Další známe jmeno , vítej tady ,nemusíš se omlouvat :D no odstřelen sem byl od G , nevim proč zadny pravidla fora sem neporušil , byl sem zabanovanej takovym zbabělým zpusobem ze to vypada jako bych se jen zapoměl prihlasit , určite mi ted pišou pacoši co si objednavaj jednou za rok a sou uplne v prdeli , nebot se nedočkaj odpovědi , no a že jich bylo (taky ti děkujou carlosi!!!) Děkuji lidem na G kteri jsou jeste odvážny a pošlou nekomu zpravu o mě , nebot uz to hodně lidi odneslo BANem ....


Zatim diky všem pokračování zitra , jiste jste si všimli menšich uprav , ješte nějake přijdou , mezi nimi i chat :D měj te se Hlava exGROWER :shock:

_________________
Mad Head

Semínka od Hlavy

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz