grower forum Bohemiaseeds , grower bazar free.

forum pro všechny , free speech forum - svoboda slova
Právě je čtv 28. bře 2024 18:41:42

Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kolik stojí provoz.
PříspěvekNapsal: pon 19. bře 2018 1:26:02 
Offline
Mad Head
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. led 2014 2:32:33
Příspěvky: 436
Kolik stojí provoz.

Hodím sem kolik platím za stránky , roční platby . Jen info.

za 2014

Datové služby forum 1200,-
Datové služby semínka 1800,-

za 2015

Datové služby forum 1200,-
Datové služby semínka 1800,-
https certifikát COMODO RSA 3600 na rok

za 2016

Datové služby forum 1200kč
Datové služby semínka 1800kč
Domény 290kč
https certifikát COMODO RSA 6486kč na 2 roky

za 2017

Datové služby forum 1200kč
Datové služby semínka 1800kč
Domény 290kč

za 2018

Datové služby forum 1200kč
Datové služby semínka 1800kč
Domény 290kč

za 2019

Datové služby forum 1200kč
Datové služby semínka 1800kč
Domény 290kč
https certifikát free

za 2020 doplnit

_________________
Mad Head

Semínka od Hlavy

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kolik stojí provoz.
PříspěvekNapsal: stř 25. črc 2018 18:46:30 
Offline
Nováček

Registrován: úte 19. čer 2018 21:46:33
Příspěvky: 18
Bydliště: Doma
Cože ? To stojí takový balík ? Já žil v iluzi, že vás to nic nestojí. Proč to neděláte přes ty zdarma fora ? Popř. proč si sem teda nedáte nějaké ty reklamy? Pak mám ještě takové technické otázky. V případě, že by policajti dostali, podobně jako třeba v akci s Growshopy, povel zrušit to tady s tou trávou, podobně jako GS, prostě by si vymysleli že je to tady všechno nelegální, dobarvili pro veřejnost v těch nejhorších barvách, vualá a vše je ok, my všeci opletačky litačky po soudech apod.. tak jak moc jste tady neoblomní, už jsem pochopil že něco takového jako na G tady asi fungovat nebude, jakože aby někdo takový jako na G měl vůbec přístup k takovým informacím.. jelikož to tady vede někdo kdo to má doufám v hlavě v pořádku, nerad bych znova taková překvapení jako na G :D divím se že mě tehdá nezavřeli :D

vlastně jaké tehdá, to je přece omyl, jsem vživotě na tom foru, vlastně jaké forum co ? :D
jelikož ale vím z praxe, že jak už se proti vám do něčeho pustí, většinou nemáte šanci nic moc dělat než se snažit projít celou tou úřednickou fraškou, a doufat že to dopadne co nejlépe, což by je třeba pro mě i tak nepřijatelné, pro mě je naprosto nemyslitelná už jen ta myšlenka, že někdo jako soudce, kde většina jich je prostě nehorázných zločinců, v lepším případě pouze profesně zdeformovaných, a kteří toho maj na krku tolik, že by měli držet pysk a být rádi že jsou rádi.. a někdo takový, by chtěl za tu mou Bohulibou, veřejně prospěšnou práci.. mě nějak trestat ?! Co vůbec, dovádí mě to až k nepříčetnosti jak někdo může být buď tak neskutečně zabedněný slepý a hloupý, nebo hůře, DRZÝ, tady může celá ta banda špinavců být ráda, že..
no bohužel, jsou už takové zákony, které mě nedovolují svobodně dokončit své vyjádření, neboť je asi špatně, nenávidět to nejhorší možné zlo.. je to složitější každopádně, co by mě zajímalo je to, jak snadné je pro orgány činné v tr. ř. začít se hrabat v těchto informacech na fóru.. popř. by mě zajímalo, jestli se lze sem přihlašovat anonymně s použitím toru ?
Okolo trávy by mělo být všecko legální, a nezajímá mě absolutně žádná námitka, je to kytka co tu roste odjakživa, léčivá bylina, a co se tady děje ? Se na to podívejte střízlivým pohledem to je jasné jak facka, drží nás tady jak stádo pod palcem v těžkých lžích a iluzích, závislých na nich, je to strašné, nejinteligentnější druh na planetě, ale přitom půlka z nás nemá ani základní znalosti k přežití..
a taková provokační otázka pro toho který pořád nechce uvěřit tomu co se děje, a žije si libě ve své pohodlné lži :D tak jak dlouho myslíte že to tady v tom blázinci poběží (než ucítíte žár z té hořící koudele u zadku :D) ? Hmm ? hh :D každopádně přeji hodně štěstí :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz