grower forum Bohemiaseeds , grower bazar free.

forum pro všechny , free speech forum - svoboda slova
Právě je čtv 28. bře 2024 10:09:48

Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: úte 28. led 2014 6:27:56 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. led 2014 11:11:41
Příspěvky: 131
Oznamujem založeni techto stránek , jelikož majitel vypnul Grower.cz dle jeho slov "to nebude dál provozovat" , peníze co sem nabídl bylo málo , tak ted carlosovi leži hromada HW a celej grower s příspěvkama za 13let nekde doma a padá na něj prach . Ano děkujem carlosovi ze to probral včas se svýma kolegama , nejblišíma a MODama než se rozhodl tak zavažnému kroku a dal nám všem dost času aby jsme si smazali PMka , telefony a adresy z nich a pak vypnul G , .......hmmm kdyby to bylo takto tak by bylo možná super , ale takhle se to nestalo. Takže k 1.2.2014 spouštím tyto stránky ktery si nehrajou na grower protože to nejde , je to jen taková malá nahrada , pro lidi kteri se rádi potkávali na takovém druhu fóra .

Jestli chcete chat modul , vybírá se zde , http://forum.bohemiaseeds.com/viewtopic.php?f=2&t=19 , bohuze prej nejde implementovat IRC modul ale to jeste zjistím jak to půjde .

Dále je ted forum nastavené že se příspevky neschvaloujou , aspoň doufam , registrovat se je mozne pres potvrzeni emailem .

Je to tady celkem prázdné ale každej den pracuji na přesypávání mých příspěvku sem a jiných dalších důležitych témat . Viz Grower FAQ zde viewforum.php?f=15 , kdyby jste měli jakekoliv problemy nebo dotazy neváhejte mě kontaktovat zde bohemiaseeds@bohemiaseeds.com

Diky za pozornost ADmin

_________________
http://www.bohemiaseeds.com/ semena nakoupíte ihned na https://www.czechoseeds.eu/semena-konop ... a-seeds-2/

Klony od Hlavy , už pouze přes známé ...sory

https://robertsspaceindustries.com/enli ... -V9XR-LJ3F


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: sob 08. úno 2014 11:31:04 
Offline
...pátej :)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 08. úno 2014 11:28:05
Příspěvky: 5
Tak vám držim palce at se vám to rozjede.Je to potřeba,protože pak už byla jenom volba bejt na foru kde je ten egoistickej chudáček Simor pánem celého světa.Takže gl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: ned 09. úno 2014 20:37:16 
Offline
Mad Head
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. led 2014 2:32:33
Příspěvky: 436
rly?wtf? píše:
Tak vám držim palce at se vám to rozjede.Je to potřeba,protože pak už byla jenom volba bejt na foru kde je ten egoistickej chudáček Simor pánem celého světa.Takže gl



Díky za prani snad se to podaři , jo simor , ten skemral aby bylo modem na G ale byl to psycho , tak se mu reklo ne a pak vyuzil situace a vrazil hlavu mopovi doprdele a zalozil ty nejlepsi fora na FG jako vtipy a ryby a vy :D:D no ted to tam cenzuruje jak se dá , my tímto smerem nepůjdem , proto je schvalovaní prispevku vypnuty a kazej kdo si najde svuj klub bude mít moznost řict svuj nazor bez toho aby to nekdo cenzoroval kdyby se tam objevilo slovo grower.cz , hovno , seymůr :D nebo nejaka seedbanka ktera nepaltí prislusny bakšiš cikánovi :D:D , takze jeste jedou dky , lets rock n roll . :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Mad Head

Semínka od Hlavy

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: pon 10. úno 2014 18:55:33 
Offline
Tak mě tady máte

Registrován: ned 09. úno 2014 12:46:10
Příspěvky: 2
Taky přeju at se vám to tady rozjede a šlape vše jak má,Simor je moula který si jen honi svoje ego a celé to jejich forum nestojí za nic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: čtv 13. úno 2014 20:14:04 
Offline
Mazák

Registrován: čtv 13. úno 2014 20:12:07
Příspěvky: 54
Chlapi taky drzim palce !!! ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: ned 16. úno 2014 0:07:51 
Offline
Už mám čtyřy!!

Registrován: sob 15. úno 2014 23:37:09
Příspěvky: 4
Přeji Vám hlavně hodně síly. Potopit grower po 13 letech je prostě zvěrstvo, zvlášt ze strany majitele kterej znal jeho přínosnou hodnotu. Smutné.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: pon 17. úno 2014 18:17:09 
Offline
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. úno 2014 18:08:07
Příspěvky: 24
Dneska jsem tohle forum objevil, tak doufam,ze se rozjede minimalne jak G.cz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: úte 18. úno 2014 22:46:49 
Offline
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: ned 16. úno 2014 12:28:45
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha
Vím, že je to možná trochu paranoidní :D Ale nezrušil Carlos grower takhle ze dne na den protože na něj zatlačili chlupatý ? Něco jako : " Zruš to nebo pudeš sedět za to a to co jsi udělal "

Vubec do toho nevidim, jen mě to napadlo....tak prosím vedení ať mě nekamenuje, pokud píšu blbosti :|

_________________
Nikdo není tak beznadějně zotročen jako ten, jenž se mylně domnívá , že je svobodný. (J.W.Goethe)

Společně proti rasismu !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: stř 19. úno 2014 3:10:15 
Offline
Mad Head
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. led 2014 2:32:33
Příspěvky: 436
marw píše:
Taky přeju at se vám to tady rozjede a šlape vše jak má,Simor je moula který si jen honi svoje ego a celé to jejich forum nestojí za nic.


Jojo . díky

pyroman píše:
Chlapi taky drzim palce !!! ;)


taky děkuji a vítam te tady -


blackfild píše:
Přeji Vám hlavně hodně síly. Potopit grower po 13 letech je prostě zvěrstvo, zvlášt ze strany majitele kterej znal jeho přínosnou hodnotu. Smutné.....


Jo pro par lidi včetné mě to byl trochu šok , ješte neco zustalo na webu tak snad jeste neco vyhrabu a nasypu sem .

ganja-steve píše:
Dneska jsem tohle forum objevil, tak doufam,ze se rozjede minimalne jak G.cz.


A zdravim pane :D

tuffgong1 píše:
Vím, že je to možná trochu paranoidní :D Ale nezrušil Carlos grower takhle ze dne na den protože na něj zatlačili chlupatý ? Něco jako : " Zruš to nebo pudeš sedět za to a to co jsi udělal "

Vubec do toho nevidim, jen mě to napadlo....tak prosím vedení ať mě nekamenuje, pokud píšu blbosti :|



A co udělal ? Měl jen stranky , zadnej retezec nebo podobnou kravinu , zaviraly shopy ne ? carlos to vypnul protože se mu to hodilo "jako protest" to mělo jen vypadat , sral na G uz dost dlouho , hlavně nam , na MODsrazu v 2008 sliboval novy design stranek , Gklub , ukazoval nam to a pak se na tom chvili delalo a pak to vyšumělo do ticha to jen já idiot sem naivně věril ze carlos na tom děla , ale to sem se dost spletl , mezitim se objevil bitcoin a carlos si zalozil forum bitcash a grower sel stranou , no BTC jde ted do prdele , směnarnu mu vykradli hned tejden po vypnutí groweru , viz http://www.root.cz/clanky/rekonstrukce- ... -bitcoiny/ , carlos ma ted jiné starost ted , proste jek sem psal , rekl ze to proste uz nebude spouštet , docela velkej podraz na ty zastupy lidí co na tom trávili hodiny (nekdo roky !!!!) sveho času .....

Jinak vitejte všichni Hlava :mrgreen:

_________________
Mad Head

Semínka od Hlavy

Obrázek


Naposledy upravil Hlava dne stř 19. úno 2014 21:00:05, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: stř 19. úno 2014 7:05:31 
Offline
Tak mě tady máte

Registrován: pon 17. úno 2014 13:41:55
Příspěvky: 1
hoši držím vám palce jak jen můžu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: stř 19. úno 2014 7:20:45 
Offline
Tak mě tady máte

Registrován: stř 19. úno 2014 7:11:28
Příspěvky: 1
Dobrá práce, díky, hodně lidí to ocení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: stř 19. úno 2014 9:16:40 
Offline
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 19. úno 2014 9:05:00
Příspěvky: 102
Bydliště: Bratislava
Caute chalani tak isto drzim palce nech sa vam dari a nech je sloboda tam kde ma byt :) .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: stř 19. úno 2014 20:46:36 
Offline
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: ned 16. úno 2014 12:28:45
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha
Aha tak to je celkem smutné no :-(

_________________
Nikdo není tak beznadějně zotročen jako ten, jenž se mylně domnívá , že je svobodný. (J.W.Goethe)

Společně proti rasismu !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: čtv 20. úno 2014 9:50:40 
Offline
Tak mě tady máte
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. úno 2014 9:44:16
Příspěvky: 2
Noo teda to je jak pták fénix... znovu se zrodit z popela... no tedy nechť se daří a vzhůru do toho...

_________________
....HUA ex kseroks


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznamujem zalozeni techto stranek
PříspěvekNapsal: čtv 20. úno 2014 15:38:49 
Offline
Pár prvních příspěvků

Registrován: čtv 20. úno 2014 15:02:08
Příspěvky: 11
Zdravím všechny známé i neznámé nicky(lidičky co nezanevřeli i přes to vše co se dělo a děje:)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz