grower forum Bohemiaseeds , grower bazar free.

forum pro všechny , free speech forum - svoboda slova
Právě je čtv 28. bře 2024 9:38:08

Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tak jak to bude ?
PříspěvekNapsal: pon 01. úno 2021 2:08:33 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. led 2014 11:11:41
Příspěvky: 131
Hele lidi , chtěli jste něco jinýho než Grower a ted sem nikdo neleze , jestli se to tady trochu neoživý tak to zruším ...

Na oznámení , téma o Groweru mám 180 000 schlédnutí , ale nikdo nic sem nepíše .

Takže máte na nějakou aktivitu ještě měsíc , jestli se to nezlepší tak to prostě vypnu .

Se na tuhle dobročinost co me stojí akorát prachy , můžu pěkně vysrat !

Přeji hezky den Hlava PF2021

_________________
http://www.bohemiaseeds.com/ semena nakoupíte ihned na https://www.czechoseeds.eu/semena-konop ... a-seeds-2/

Klony od Hlavy , už pouze přes známé ...sory

https://robertsspaceindustries.com/enli ... -V9XR-LJ3F


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak jak to bude ?
PříspěvekNapsal: čtv 18. bře 2021 18:02:33 
Offline
Nováček

Registrován: úte 19. čer 2018 21:46:33
Příspěvky: 18
Bydliště: Doma
Hned jak jsem si to přečetl tak jsem se snažil přihlásit, chvíli to nešlo teď už tu jsem. Jen odpovím, že je to škoda, nevím jak moc to žije na grower foru, ale lidi by měli přejít zde. Obzvlášť když ten idiot co tam dělá správce, předvádí co dovede. No ale měl bych takovou připomínku Se na tuhle dobročinost co me stojí akorát prachy , můžu pěkně vysrat ! No tak samozřejmě tohle je pochopitelné. Mě teď tak napadlo.. heh... co kdyby jsme si tady "nakradli témata z groweru. Alespoň ten základ. Potom vidím, že se tady objevily reklamy. Tudíž pokud to tady má nějakou návštěvnost, tak to alespoň z části kompenzuje. Doufám.. Asi napíšu pár témat co mi právě vrtaj hlavou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak jak to bude ?
PříspěvekNapsal: čtv 18. bře 2021 21:26:13 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. led 2014 11:11:41
Příspěvky: 131
Zahradník píše:
Hned jak jsem si to přečetl tak jsem se snažil přihlásit, chvíli to nešlo teď už tu jsem. Jen odpovím, že je to škoda, nevím jak moc to žije na grower foru, ale lidi by měli přejít zde. Obzvlášť když ten idiot co tam dělá správce, předvádí co dovede. No ale měl bych takovou připomínku Se na tuhle dobročinost co me stojí akorát prachy , můžu pěkně vysrat ! No tak samozřejmě tohle je pochopitelné. Mě teď tak napadlo.. heh... co kdyby jsme si tady "nakradli témata z groweru. Alespoň ten základ. Potom vidím, že se tady objevily reklamy. Tudíž pokud to tady má nějakou návštěvnost, tak to alespoň z části kompenzuje. Doufám.. Asi napíšu pár témat co mi právě vrtaj hlavou.


Tak nevím reklamy byli zapnutý ze začátku pár měsíců ale bylo z toho uplne prd (hodně reklam/žádný prachy) tak sem je nechal vypnout , takže asi od 2017 tad žádný reklamy nejsou .

A nerozumím tomu že jsme ukradli témata z groweru , máš na mysli všechny ty témata co sem tam vytvořil ? Tak sem si je ukradl ?

_________________
http://www.bohemiaseeds.com/ semena nakoupíte ihned na https://www.czechoseeds.eu/semena-konop ... a-seeds-2/

Klony od Hlavy , už pouze přes známé ...sory

https://robertsspaceindustries.com/enli ... -V9XR-LJ3F


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak jak to bude ?
PříspěvekNapsal: čtv 18. bře 2021 23:25:43 
Offline
Mad Head
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. led 2014 2:32:33
Příspěvky: 436
Oka, jedna odpověd za měsíc a půl je celkem málo takže končíme , mějte se jak chcete Hlava

_________________
Mad Head

Semínka od Hlavy

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak jak to bude ?
PříspěvekNapsal: pon 22. bře 2021 15:05:13 
Offline
Už mám čtyřy!!
Uživatelský avatar

Registrován: pát 15. zář 2017 10:58:10
Příspěvky: 4
Cau Hlava, a co tak znova zacit sefovat na groweru? Mozno by to mal carlos uplne na haku, vobec ho to forum nezaujima, chatra to tam, nema certifikat, modi tejs jaksik niesu. Z 2 chatrajucich for by sa zas mohlo spravit jedno poradne. Chapem ze sa udiali nejake veci v minulosti, boli rozbroje, urazene ega, atd.. ale za optani to mozno stoji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak jak to bude ?
PříspěvekNapsal: pon 03. kvě 2021 0:59:39 
Offline
Mad Head
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. led 2014 2:32:33
Příspěvky: 436
Maxeaux píše:
Cau Hlava, a co tak znova zacit sefovat na groweru? Mozno by to mal carlos uplne na haku, vobec ho to forum nezaujima, chatra to tam, nema certifikat, modi tejs jaksik niesu. Z 2 chatrajucich for by sa zas mohlo spravit jedno poradne. Chapem ze sa udiali nejake veci v minulosti, boli rozbroje, urazene ega, atd.. ale za optani to mozno stoji.


Grower je dead , už vod roku 2013 co mě z něj carlos zabanoval , protože on to vypnul aby mohl v klidu vykrást bitcash.cz a když sem od něj chtěl G koupit tak říkal že už to nikdy nespustí tak sem zapnul tohle , bohemiaforum , výsledek byl že carlos okamžitě nahodil grower a mě tam hned zabanoval , je to zkurvenej zmrd a zloděj , s tímhle člověkem už nechci nikdy nic mít společnýho , ukradl mi BTC jako spoustě jinej lidem a měl by viset za kule v průvanu aspoň pár let , však to bylo tenkrát asi jen 650BTC že ?

_________________
Mad Head

Semínka od Hlavy

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak jak to bude ?
PříspěvekNapsal: sob 23. dub 2022 0:09:46 
Offline
Mad Head
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. led 2014 2:32:33
Příspěvky: 436
Forum sem znova otevřel .

_________________
Mad Head

Semínka od Hlavy

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz