grower forum Bohemiaseeds , grower bazar free.

forum pro všechny , free speech forum - svoboda slova
Právě je pát 29. bře 2024 11:08:10

Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hurá nové fórum
PříspěvekNapsal: úte 19. čer 2018 22:54:47 
Offline
Nováček

Registrován: úte 19. čer 2018 21:46:33
Příspěvky: 18
Bydliště: Doma
Zdravím, netřeba se příliš představovat. Znáte mě z grower.cz. Měl jsem tam slušnou karmu a spoustu svých výsledků. Možná tam stále jsou. Pro mě je to forum naprosto zapomenuto, to kdo nebo spíše co to tam řídí, onen karlos.. čekal jsem že to bude větší pohodář, ale takový sobecký ubožák, třesoucí se těch pár šupů co má z reklamy.. To jsem teda nečekal, navíc s názorem tak komerčním a zotročeným. Že mi jej je až líto.. Každopádně, udělal co udělal.. Já stejně už roky grower nepoužíval.. Velice mě potěšily některé reakce, dobrých lidí. Jiné reakce byly očekávané. Jinak kdo jsem. Člověk který si dal tu práci aby pochopil co se okolo něj děje. Aby přišel na kloub základnímu problému. Což se mi povedlo, od té doby vím co dělat, dělám to, až na to že to občas vzbudí velké pozdvižení. Hold to je mé poslání, dovedu se vyjádřit a umím velmi dobře rozebírat problémy a zjišťovat příčiny. Bohužel společnost se nachází v tolika existenčních problémech, že je nemožné při snaze něco na tom změnit, aby to nevzbudilo rozruch. Lidé se zkrátka bojí. Ale to není na místě.. Nic nedělat tak máme zajištěn nejhorší scénář a tedy očekávejme konec.. Když se pokusíme jakýmkoli způsobem, tak hůř dopadnout nelze.. Na tyto slova si vzpomenete a pochopíte jak jsem to myslel.. ve chvíli kdy budete muset vidět své blízké trpět, umírat a sami na tom budete stejně..V tu chvíli vám dojde..a plně pochopíte jak jsem to myslel.. Opravdu jsem mírumilovný člověk, ale nemůžu prostě s tím co vím jen tak sedět a čekat.. Mám morální povinnost snažit se vysvětlit co se děje. Něco vymyslet.. nejde mi o žádnou slávu, ani peníze.

Jinak aktualizuji se.. : Jak šel čas, a já pěstoval prodával.. jo to byly časy. V extrému jsem 100g prodal za 3 dny po množství od 0.2 do 2g... No jenže shoda náhod, či osud, zapříčinil souběh nepříznivých situaci které vyústili v nutnost přestat s pěstováním, šlo o šupácké sousedy, kteří mi prostě záviděli, o mě věděli úplně všichni že prodávám ganju, celý barák, mno a vono oni zkrátka nesnesli se dívat na mě, jak mám vše na háku dělám si co chci a celé roky za mnou chodí furt dokola lidi.. Já je ale vždy ujišťoval, že se těch lidí nemusí bát, že nikomu nic nedělají ani neudělají. Mno ale jednoho dne kdy byla domovní schůze, mama byla někde pryč, tak tam šel zrovna fotr, extrémní posera který by pro spokojenost sousedů byl schopen rozvrátit rodinu. Je strašně až moc ohleduplný. No zamindrákovaní sousedi se tam na schůzi do něj pustili jak hyeny do slabého kusu..No a ten si od nich nechal všecko líbit, a málem mi tu skříňku vyhodil z okna.. Tehdy to bylo tak extrémní období že se divím že žiju. Každopádně, jsem za to rád. Protože tak kdybych dál pěstoval tak bych se nehnul z místa.. Furt bych dokola dělal tu žabařinu, už bych byl asi i psychicky narušený. Já už ke konci ani nebyl schopen prodávat. Prodával jsem téměř 10let v kuse. Nechci rozepisovat co je na tom špatného, ale věřte, je. Lidi chtějí na dluh, sousedi dělají problémy, rodiče taky, do toho pouliční psi pořád zkoušejí finty jak vás ošulit, k tomu furt ten smrad z toho zelí, zkrátka už mi to lezlo na mozek. Díky této události, jsem se rozhodoval přestěhovat a pokračovat. Ovšem neměl jsem na to dost peněz. Pracovat nepracuji z důvodu, že nejsem otrok, a slušná práce s odpovídajícím ohodnocením, zkrátka neexistuje. Taky jsem nikdy neměl práci ve které bych nepotil krev. Tohle ničí zdraví. Pro mě je zdraví svoboda spravedlnost ty nejcennější věci. Zdravý jsem mimochodem ani nebyl. Navíc jsem naprosto striktně proti jakékoli podpoře tohoto systému. V mnoha názorech se stotožňuji s tím anarchokapitalistou.. Ale nebojím se říct, že pro bezproblémové fungování společnosti, společnost žít zcela svobodně. Z dnešního pohledu je to anarchie, ve společnosti rozumných lidí, naprosto běžná normální realita. Nevím jak vy, ale já bych ve spravedlivém systému ani nepomyslel spáchat zločin, jednak bych nemusel, a hlavně prostě jse člověk né? Nejsem zvíře. Když pácháte zločin, tak se jim stáváte.. Ve zdravé společnosti lidí kteří by pochopili že poctivost je klíčová, že není normální páchat zlo, není normální aby jeden druhému záviděl, není normální žádná malichernost.. Jenže to je účel, my nesmíme se duchovně, duševně inteligenčně rozvíjet.. My musíme zůstat dobytkem schopným leda makat a držet hubu a krok.. Toš to jsem já. Jinak pokud si vzpomenu, postnu sem ty vzkazy co jsem poslal mailem tomu karlosovi s prosbou ať to přepošle všem těm co se k tomu co jsem napsal vyjádřili a zastávali se mě.. Nevím jestli jim to poslal, spíše pochybuji, tím co jsem napsal jsem ho doslova vytočil. Což jen dokazuje jaký je, a jak moc se bojí reality... Chudák.. Mno a ještě navíc mě škodil.. Já né že bych chtěl ze sebe dělat nějakého nedotknutelného, ale zrovna nedávno jsem si všimnul, že všem těm podvraťákům na které jsem zaměřil pozornost kvůli něčemu špatnému co dělali.. Tak už několikátého co vidím a téměř nepoznávám.. DOufám teda že svým intenzivním myšlením těm dotyčným.. no já určitě ne, já jen přemýšlím jak moc jsou zlí, nikomu neubližuji a neškodím, teda občas mi to ujede, ale jinak já jdu cestou, kde se věnuji práci na svém rozvoji a tomu jak funguje svět.. celý život jsem dělal tu chybu, že jsem ostatním škodil.. Dnes né,navíc už vím, že pokud škodíte, jakkoli, tak vždy v 1. řadě sobě.. ale to vám nedochází až ve chvíli kdy už vám čvachtá v botě, zjišťujete že to co jste celou dobu ochcávali, byla vaše noha.. :) Zdravím Vás tedy, a přeji všem ať se daří.

* Doufám že toto forum založil někdo otevřený, kdo ctí pravidla slušnosti a kdo si nepotřebuje tišit strach či mindráky na ostatních.
** Tady je můj profil z groweru stále tam je, http://grower.cz/forum/member.php?action=getinfo&userid=24664


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hurá nové fórum
PříspěvekNapsal: úte 19. čer 2018 23:32:52 
Offline
Mad Head
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. led 2014 2:32:33
Příspěvky: 436
Zdravím tě tady , moc nový nejsme , už 4 roky :D , tak vítej tady , ať se ti tady líbí .. Hlava

_________________
Mad Head

Semínka od Hlavy

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hurá nové fórum
PříspěvekNapsal: pát 13. črc 2018 18:26:38 
Offline
Nováček

Registrován: úte 19. čer 2018 21:46:33
Příspěvky: 18
Bydliště: Doma
Hlava píše:
Zdravím tě tady , moc nový nejsme , už 4 roky :D , tak vítej tady , ať se ti tady líbí .. Hlava

Díky, líbí.. Pokud to tady nepovede něco jako "carlos" tak i líbit bude.. No nic, jdeme vytvořit, pár zajímavých témat. :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz