grower forum Bohemiaseeds , grower bazar free.

forum pro všechny , free speech forum - svoboda slova
Právě je pát 29. bře 2024 7:41:40

Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pěstování ve skleníku
PříspěvekNapsal: pát 06. lis 2015 6:03:29 
Offline
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 28. úno 2014 9:37:54
Příspěvky: 119
Zdravím
Sušina ještě není :D .Jestli bude zájem mužu pak nafotit a dodat.Teď mám akorát pár fotek ze sklizně jen co sem stihl nafotit.Kvalita nic moc,ale mužu to sem hodit taky.
Jinak k těm favoritům nevim no za tu dobu tím skleníkem prošlo spousta modelů že si ani všechny nepamatuju :mrgreen: Ale co mi utkvělo v paměti a byl sem s toho fakt nadšenej tak skunk 1 od dutch passion a super skunk od sensi seeds.Já jako tak zkouším každej rok něco jinýho a hledám ty top modely pro moje podmínky.A tyhle dva do skleníku paráda.
Ono spokojenej seš nakonec vždycky že...... :mrgreen: Základ je nedávat modely co se rády táhnou do výšky.A když tak omezit velikostí květináče stříháním a ohýbáním.Volit modely co se prezentují jako odolné proti plísni!!!Ty co mají v popisu že sou náchylnější na plíseň nebrat těm se obloukem vyhni!!! A bacha na sweet seeds.Nemyslím ty jejich fast verze s těma zkušenost nemám.Jejich klasický feminizovaný modely ty nebrat těm se u nás ve skleníku nelíbí.
Jinak při stavbě udělej dost okýnek na větrání a pokud to aspoň trochu pude natahni tam elektriku.1 až 2 větráky(podle velikosti skleníku)uplatníš celej pěst a možnost zapojení přímotopu v půlce řijna je velká paráda.
Kdyby cokoliv tak piš dáme hlavy dohromady od toho to tady je ;)
Zdárek 8-)

_________________
KDO PĚSTUJE SKUTEČNĚ LEGALIZUJE !!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz